Waltham Cross – Waltham Abbey – Cheshunt

REGULAMIN

Regulamin serwisu

Wpisany przez Administrator

Poniedziałek, 24 sierpnia 2015

Regulamin funkcjonowania serwisu Polska stołówka w domenie  www.polskastolowka.com i korzystania z dostępnych usług.

W trosce o poczucie bezpieczeństwa naszych użytkowników, prezentujemy zarys usług dostępnych w serwisie i zasady korzystania z nich, a także stanowisko w sprawie gromadzenia, przetwarzania i wykorzystywania informacji o użytkownikach naszego serwisu oraz informacjach, dostarczanych przez użytkowników serwisu. Prosimy o uważne zapoznanie się z regulaminem.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Serwis internetowy Polska stołówka (www.polskastolowka.com), który jest redagowany w Wielkiej Brytanii szanuje i chroni prywatność użytkowników naszego serwisu.

 1. Serwis internetowy Polska stołówka (www.polskastolowka.com), dostarcza informacje dotyczące w głównej mierze

– zestawów obiadowych sprzedawanych na zamówienie w Waltham Cross, Waltham Abeey i Cheshunt,

– oferty z urzędów, szkół, instytucji, firm, ośrodków kulturalnych, sklepów współpracujących z serwisem;

– artykuły, wywiady, porady dotyczące głównej działalności Polskiej stołówki,

– informacje z bazy danych opracowywane przez redakcję a dostarczone przez w/w podmioty lub zarejestrowanych użytkowników serwisu;

– informacje o wydarzeniach, opracowywane przez redakcję a dostarczone przez w/w podmioty lub zarejestrowanych użytkowników serwisu.

 1. Serwis stanowi platformę informacyjną oraz bazę umożliwiającą wymianę myśli, idei, informacji pomiędzy użytkownikami (forum, artykuły redagowane przez użytkowników).
 1. Z serwisu Polskiej stołówki (www.polskastolowka.com), mogą korzystać użytkownicy posiadający dostęp do Internetu i korzystający z graficznej przeglądarki internetowej z obsługą języka JavaScript
 1. Serwis Polskiej stołówki (www.polskastolowka.com) używa cookies w celu personalizacji zawartości serwisu oraz gromadzenia informacji dla celów statystycznych. W celach statystycznych wykorzystywane są również adresy IP.
 1. W celu wyświetlania reklam w trakcie Twojej wizyty w naszej witrynie korzystamy z usług zewnętrznych firm reklamowych. Firmy te mogą wykorzystywać informacje (z wyłączeniem imienia i nazwiska, adresu, adresu e-mail i numeru telefonu) związane z Twoimi wizytami w tej oraz innych witrynach do wyświetlania reklam towarów i usług, które mogą Cię zainteresować.
 1. Podstawowym celem serwisu jest dostarczanie informacji, a użytkownicy serwisów pozostają anonimowi, tak długo aż nie zdecydują inaczej, czyli do momentu rejestracji w serwisie.
 1. Do korzystania z niektórych funkcji serwisu konieczna jest rejestracja, która jest dobrowolna i bezpłatna. Do założenia konta w serwisie niezbędne jest posiadanie konta pocztowego (e-mail), które należy podać w procesie rejestracji. Informacje o użytkownikach, zebrane w procesie rejestracji, gromadzone są w celu umożliwienia korzystania z niektórych funkcji serwisu i nie są udostępniane podmiotom trzecim.
 1. Zarejestrowani użytkownicy mogą po zalogowaniu się ustawić preferencje dotyczące otrzymywania newslettera (-ów). W tym celu należy zalogować się, a następnie wybrać pozycję Newsletter. W każdej chwili użytkownicy mogą zmienić swoje dane, podane w rejestracji oraz preferencje, co do wykorzystywania usług serwisu Polskiej stołówki (www.polskastolowka.com) (w szczególności rezygnacji z otrzymywania informacji i ofert na swój adres e-mail).
 1. Niezarejestrowani użytkownicy mogą zapisać się, aby otrzymywać newsletter, na stronie głównej.
 1. Rezygnacja z rejestracji – usunięcie konta w serwisie – może nastąpić poprzez wysłanie ze strony Kontakt prośby o usunięcie konta po uprzednim zalogowaniu się użytkownika na swoje konto.
 1. Publikowanie w jakimkolwiek miejscu serwisu treści o tematyce i/lub charakterze całkowicie niezwiązanym z tematyką serwisu jest niedozwolone. Zabronione jest także publikowanie w serwisie artykułów redagowanych przez użytkowników treści o charakterze reklamowym. Zabronione jest publikowanie treści mających na celu reklamowanie stron/portali internetowych. Redakcja serwisu zastrzega sobie prawo do dokonania dowolnego skrótu publikowanej informacji lub do nieopublikowania informacji w całości. Ocena redakcji serwisu w tym zakresie jest ostateczna.
 1. Publikowanie w serwisie Polskiej stołówki (www.polskastolowka.com) i zamieszczanie w bazach danych treści niezgodnych z międzynarodowym prawem lub stanowiących naruszenie powszechnie uznawanych dobrych obyczajów jest niedozwolone. Redakcja serwisu zastrzega sobie prawo usuwania takich zapisów bez poinformowania o tym użytkownika, który zapisu dokonał. Punkt ten nie dotyczy wyrażania na łamach serwisu Polskiej stołówki (www.polskastolowka.com) krytycznych opinii, jeśli nie naruszają one prawa i dobrych obyczajów.
 1. Wszystkie publikowane treści (teksty, opracowania, artykuły) chronione są prawem autorskim. Jeżeli nie zaznaczono inaczej, autorem treści jest Redakcja serwisu. Publikowanie, kopiowanie, powielanie jakichkolwiek części lub całości tekstów, zdjęć dostępnych na stronie wymaga pisemnej zgody Redakcji serwisu. Przez pisemną zgodę rozumiane jest pismo podpisane przez upoważnioną osobę lub list e-mail wyrażający taką zgodę i wysłany z adresu  kontakt@polskastolowka.com .
 1. Wszelkie uwagi, wątpliwości, pytania prosimy kierować na adres kontakt@polskastolowka.com.
 1. Informujemy, że serwis internetowy Polskiej stołówki (www.polskastolowka.com) nie ponosi odpowiedzialności za błędne lub nieprawdziwe informacje lub braki w informacji podanej nam przez zewnętrznych dostawców informacji.
 2. Polska stołówka (www.polskastolowka.com)  nie ponosi odpowiedzialności za dokładność i aktualność prezentowanych na stronie internetowej informacji. Informacje podane na stronie internetowej mają na celu jedynie ogólne funkcje informacyjne.

Korzystanie z zawartości strony internetowej odbywa się na wyłączną odpowiedzialność użytkownika. Polska stołówka (www.polskastolowka.com) nie może ponosić żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek straty poniesione przez użytkownika w wyniku wykorzystania informacji zawartych na stronie internetowej.

Polska stołówka

www.polskastolowka.com